O nas

O żłobku Malutkowo

Witamy na stronie prywatnego żłobka Malutkowo, który znajduje się w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Atutem naszego żłobka jest bogata oferta edukacyjna, a wszechstronny rozwój dziecka to nasz priorytet.

Malutkowo to miejsce, gdzie każde dziecko już od najmłodszych lat może uczyć się podstaw języka angielskiego, brać udział w interesujących zajęciach plastycznych, ruchowych, muzycznych, sensorycznych czy tanecznych oraz rozwijać swoje pasje.

Żłobek jest miejscem, w którym nasze dzieci spędzają znaczną część dnia w okresie kiedy są jeszcze bardzo małe i właśnie poznają otaczający je świat. Naszym celem jest wszechstronne wspieranie ich rozwoju fizycznego i poznawczego oraz kształtowanie ich wrażliwości i wyobraźni.

Nasze pociechy w żłobku nabierają wielu społecznych i komunikacyjnych kompetencji oraz rozbudzają i rozwijają swoje talenty.

Nasz prywatny żłobek Malutkowo zapewnia i gwarantuje doskonałą jakość posiłków, które są przygotowywane w naszej kuchni. Są bardzo urozmaicone i dobierane do potrzeb żywieniowych naszych maluszków.

Malutkowo to doskonała inwestycja w przyszłość Państwa pociech.

Żłobek Łepkowskiego 5

Przedszkole Łepkowskiego 7

Krakowskie Żłobki i Publiczne Przedszkole w Krakowie

NIP: 685-103-74-89

REGON: 121870434

Numer konta bankowego: 72 1050 1445 1000 0090 9130 5319