Przedszkole

Największy obowiązek wobec dzieci, to dać im szczęście

Alex Baxton

Przedszkole Malutkowo znajdują się w nowoczesnych lokalach bloku wielorodzinnego mieszczących się przy ul. Łepkowskiego 1, 5 i 7 w Krakowie.

Malutkowo powstało z pasji i miłości. 

Pasji pracy z dziećmi i miłości do nich. Naszym celem było stworzenie miejsca, które będzie zastępować ciepły dom dzieciom tych rodziców, którzy są aktywni zawodowo i muszą na jakiś czas powierzyć nam swoje dzieci. Nasz Żłobek zapewnia profesjonalną opiekę Malutkom w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Do Przedszkola przyjmujemy dzieci od 3 roku życia. 

Co oferujemy?

Dzieci mają do dyspozycji odpowiednio przygotowane i wyposażone sale do nauki i zabaw, salę gimnastyczną i ogródek, a także łazienki przeznaczone tylko dla przedszkolaków dostępne z każdej sali.

Plac zabaw

Zapewniamy przestrzeń pełną radości, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności fizyczne i społeczne, bawiąc się w bezpiecznym i kreatywnym otoczeniu.

Język angielski

Dzięki naszym specjalistom dzieci mają możliwość poznawania świata poprzez język angielski już od najmłodszych lat, co otwiera przed nimi szerokie horyzonty i rozwija kompetencje międzynarodowe.

Posiłki

Dbamy o zdrowe i zrównoważone posiłki, zapewniając dzieciom pełnowartościowe jedzenie, które wspiera ich rozwój fizyczny i intelektualny.

Mali artyści

Wspieramy rozwój artystyczny dzieci, dając im możliwość wyrażania siebie poprzez różnorodne formy sztuki, od malowania po rzeźbienie.

Ciekawe spotkania

Organizujemy fascynujące wydarzenia i spotkania, które rozbudzają ciekawość i pasję dzieci oraz zachęcają do poznawania nowych rzeczy i środowisk.

Urodziny

Każde dziecko ma swoje wyjątkowe święto! U nas możesz zorganizować niezapomniane urodziny dla swojego maluszka w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Zajęcia dodatkowe

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, takich jak nauka tańca, muzyki, czy też warsztaty edukacyjne, aby wspierać wszechstronny rozwój każdego dziecka.

Przedstawienia

Dzieci mają okazję uczestniczyć w różnorodnych przedstawieniach teatralnych i artystycznych, które nie tylko rozwijają ich wyobraźnię, ale również kształtują umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Galeria

Odkryj naszą galerię, w której znajdziesz fotografie z naszych codziennych zajęć, wyjątkowych wydarzeń oraz radosnych chwil naszych maluchów.

Żłobek Łepkowskiego 5

Przedszkole Łepkowskiego 7

Krakowskie Żłobki i Publiczne Przedszkole w Krakowie

NIP: 685-103-74-89

REGON: 121870434

Numer konta bankowego: 72 1050 1445 1000 0090 9130 5319